Kilka Informacji

Nowoczesne aranżacje wnętrz to również niestandardowe materiały dekoracyjne

Wśród których ważne miejsce zajmują fototapety i drukowane na płótnie i papierze obrazy cyfrowe (Druk na szkle w iinym dziale).
Jeśli jesteś zawodowym dekoratorem lub prowadzisz sklep z dekoracjami, skorzystaj z naszej oferty druku dekoracji ściennych. Gwarantujemy wysokie standardy wydruku Drukowane dekoracje ścienne wymagają wyjątkowo dobrej jakości wydruku, aby spełniały swoje funkcje i zdobiły wnętrza, a nie szpeciły je. Jako profesjonaliści doskonale znający możliwości współczesnych maszyn drukarskich jesteśmy w stanie zagwarantować Ci wydruki w najwyższym standardzie, wykonywane zarówno na tradycyjnym podkładzie papierowym, jak i na folii samoprzylepnej oraz na płótnie CANVAS.
Nasze fototapety wyróżniają się też intensywną kolorystyką i doskonałym zachowaniem szczegółów fotografii czy innych projektów graficznych. Przygotowujemy wydruki z wykorzystaniem trwałych farb drukarskich, na długo zachowujących swoje kolory, odpornych na wycieranie i inne czynniki zewnętrzne.
Twoi klienci (lub wy sami) zamawiacie fototapety i obrazy na wymiar?
Wykonamy dla Ciebie każdy wydruk, starannie dopasowany do potrzeb miejsca, w którym zostanie umieszczony.
Potrzebujesz naszej pomocy?
Jeśli Twój dom lub firma znajduje się na terenie miasta Warszawa i okolic przyjedziemy do Ciebie i osobiście dopasujemy parametry fototapety do wielkości ściany w pomieszczeniu. Zlecenia realizujemy też na terenie całego kraju. Nie musisz już martwić się dopasowaniem dekoracji.

 

Zadzwoń do nas a dokonamy pomiarów, dopasujemy ją do Twoich potrzeb,

 

Dodatkowo wykonujemy montaż naszych wyruków lub produktów

iNadrukuj.pl Sp. z o.o.Handlowiec: tel. 573 178 380 ,
email: handlowiec@xercom-druk.pl


ul. Marii Bohuszewiczówny 13,  03-665 Warszawa (wjazd od ul. Kondratowicza)Grzegorz: tel. 502 602 588,
email: grzegorz@xercom-druk.pl
NIP: 5242838100
Regon: 368106851Grafik: email: grafik@xercom-druk.pl