Kilka Informacji

Potrzebujesz dużych ilości ulotek reklamowych, folderów, wizytówek i innych tego typu materiałów?

Skorzystaj z naszej oferty druku offsetowego, który zagwarantuje Ci znacznie niższe koszty inwestycji przy dużych nakładach, sięgających tysięcy sztuk.
Kiedy możesz wybrać druk offsetowy?
Drukowanie techniką offsetową jest przemysłową odmianą druku płaskiego stosowaną w drukowaniu wielonakładowym. Jego szczególną cechą jest proporcjonalne zmniejszanie kosztów wydruku w stosunku do wzrastającej ilości sztuk w nakładzie. Wynika to z wysokich kosztów przygotowania procesu drukowania. Wybierając druk offsetowy, możesz tym bardziej obniżyć koszty wykonania Twoich materiałów, im więcej zamówisz ich w pojedynczym zleceniu. To doskonałe rozwiązanie do drukowania tysięcy sztuk ulotek, broszur, kalendarzy reklamowych i innych materiałów wykorzystywanych w kampaniach reklamowych lub w pracy Twojej firmy.
Co dla Ciebie wydrukujemy?
Nasza drukarnia offsetowa specjalizuje się w szerokim zakresie materiałów, jakie możemy dla Ciebie wykonać tą techniką drukarską.
Realizujemy takie zlecenia jak:
- ulotki,
- wizytówki, zaproszenia,
- plakaty,
- foldery, broszury (szyte, klejone),
- notesy, kalendarze, planery,
- teczki ofertowe,
- stendy reklamowe,
- pocztówki itp.
Powierzając zlecenie naszej firmie, możesz liczyć nie tylko najwyższą jakość, ale również na bardzo krótkie terminy. Potrzebujesz „na wczoraj” kilku tysięcy zaproszeń lub ulotek informacyjnych? Przygotujemy dla Ciebie duży nakład nawet w 24 godziny. Działamy na terenie warszawskich dzielnic Bródno i Targówek, ale Twoje zamówienie wyślemy do dowolnego miejsca w kraju.

Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie!

iNadrukuj.pl Sp. z o.o.Handlowiec: tel. 573 178 380 ,
email: handlowiec@xercom-druk.pl


ul. Marii Bohuszewiczówny 13,  03-665 Warszawa (wjazd od ul. Kondratowicza)Grzegorz: tel. 502 602 588,
email: grzegorz@xercom-druk.pl
NIP: 5242838100
Regon: 368106851Grafik: email: grafik@xercom-druk.pl