Kilka Informacji

Pieczątki są niezbędnym elementem funkcjonowania każdej firmy, w której przygotowuje się dokumenty, umowy, wystawia rachunki lub faktury, albo wymienia korespondencję. Prowadzisz firmę lub sklep? Przygotujemy dla Ciebie zestaw trwałych i estetycznych pieczątek.

Funkcjonalność i estetyka w jednym

Nasza firma specjalizuje się w pracach drukarskich oraz wszelkiego typu reklamach wizualnych. Jednym z obszarów naszego działania jest także wyrób pieczątek niezwykle przydatnych w przygotowywaniu i sygnowaniu dokumentów czy faktur. Jeśli każdego dnia podpisujesz dziesiątki formularzy czy umów, wybierając pieczątkę oszczędzasz czas i swoje dłonie, ograniczając się jedynie do krótkiego podpisu.

Nasze pieczątki są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne, dzięki czemu bez problemu możesz się nimi posługiwać w obecności klientów czy pacjentów, nosić w torebce lub teczce i podpisywać dokumenty w miejscach publicznych. Oferujemy pieczątki w estetycznych pudełkach z poduszką i pieczątki automatyczne.

Gwarantujemy jakość wykonania i rozmaitość wzorów

Jeśli potrzebujesz pieczątki do prawidłowego funkcjonowania twojego biura skorzystaj z naszej oferty, a zagwarantujemy Ci:

- indywidualny projekt graficzny Twojej pieczątki,
- staranne wykonanie z najlepszych materiałów gwarantujących długotrwałą żywotność pieczątki,
- wiele różnych modeli do wyboru, od pieczątek automatycznych po tradycyjne,
- możliwość umieszczenia w treści pieczątki symbolu graficznego lub logotypu.
- krótkie terminy realizacji zleceń.

Jeśli właśnie przebywasz na terenie miasta Warszawa, znajdujesz się w dzielnicy Targówek lub Bródno, zajrzyj do naszej siedziby i zamów dla siebie pieczątki, które usprawnią pracę firmy, a Tobie zaoszczędzą czas. Jeśli mieszkasz w innym mieście – skontaktuj się z nami telefonicznie, a ustalimy formę wykonania zlecenia. Wyrabiamy je od ręki w ciągu pięciu minut.

iNadrukuj.pl Sp. z o.o.Handlowiec: tel. 573 178 380 ,
email: handlowiec@xercom-druk.pl


ul. Marii Bohuszewiczówny 13,  03-665 Warszawa (wjazd od ul. Kondratowicza)Grzegorz: tel. 502 602 588,
email: grzegorz@xercom-druk.pl
NIP: 5242838100
Regon: 368106851Grafik: email: grafik@xercom-druk.pl