Kilka Informacji

Ulotki reklamowe to jedna z najpopularniejszych i najłatwiejszych do dystrybucji form promocji, dlatego możesz ją wykorzystać również w swojej firmie. Jeśli chcesz poinformować klientów o profilu jej działalności, albo zaprosić na event czy imprezę środowiskową, przygotujemy je dla Ciebie w dowolnym nakładzie.

Oferujemy kompleksową realizację zlecenia

Potrzebujesz skutecznej reklamy sklepu osiedlowego? Chcesz poinformować mieszkańców dzielnicy o nowo otwartym warsztacie samochodowym? A może otwierasz prywatne przedszkole i chcesz zachęcić rodziców do skorzystania z jego oferty? Zaprojektujemy dla Ciebie i wykonamy estetyczne ulotki, które możesz rozdawać na ulicy, albo dostarczyć do skrzynek pocztowych. Druk ulotek to jedna z czynności, jakie możemy wykonać w ramach Twojego zlecenia. Jako profesjonaliści przygotujemy też dla Ciebie projekt, uwzględniając Twoje wskazówki i oczekiwania, oraz dokonamy stosownej obróbki końcowej. Odbierzesz od nas gotowe ulotki przygotowane do dystrybucji, wykonane w oczekiwanej kolorystyce, formacie, wzbogacone o elementy graficzne lub ograniczone wyłącznie do tekstu.

Od ulotek po wizytówki

Gama realizowanych przez nas usług w zakresie druku offsetowego i cyfrowego jest bardzo szeroka, dlatego drukowanie ulotek to tylko jedna z wielu propozycji, jakie możemy Ci zaoferować. Wśród małoformatowych wydruków możesz też wybrać i zamówić profesjonalnie wykonane wizytówki.

Przygotujemy dla Ciebie projekt:

- stosowny do profilu Twojej firmy,
- estetyczny i elegancki,
- wykonany na dobrej jakości materiale,
- w dowolnym formacie i proporcjach,
- w wersji jedno i dwustronnej,
- z możliwością dodatkowego wykończenia powierzchni.

Druk wizytówek realizujemy na najnowocześniejszych maszynach, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości wydruku oraz trwałości. Eleganckie wizytówki zapewnią Ci komfort w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i wzbogacą wizerunek Twojej firmy.

Jesteśmy drukarnią ulokowaną na terenie miasta Warszawa, a swoją działalnością w szczególności obejmujemy Targówek i Bródno. Jeśli Twój zakład produkcyjny, sklep, przedszkole czy warsztat znajdują się w tej okolicy, odwiedź nas i dowiedz się więcej na temat realizacji zamówienia. Realizujemy też zlecenia na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami.

iNadrukuj.pl Sp. z o.o.Handlowiec: tel. 573 178 380 ,
email: handlowiec@xercom-druk.pl


ul. Marii Bohuszewiczówny 13,  03-665 Warszawa (wjazd od ul. Kondratowicza)Grzegorz: tel. 502 602 588,
email: grzegorz@xercom-druk.pl
NIP: 5242838100
Regon: 368106851Grafik: email: grafik@xercom-druk.pl