Kilka Informacji

Nowoczesna reklama dla Twojej firmy

Reklama jest niezbędnym elementem funkcjonowania każdej firmy, a od jej skuteczności zależy liczba odwiedzających Cię klientów i powodzenie biznesowe. Jeśli poszukujesz ciekawego pomysłu na zaprezentowanie się oferujemy Ci nowoczesne banery odblaskowe.

Banery są popularną formą reklamy wizualnej, stosowaną przez dziesiątki firm, doskonale widoczną i sprawdzająca się w dłuższych okresach. My proponujemy Ci dodatkowo druk banerów odblaskowych, które wyróżniają się wśród standardowych reklam tym, że są znacznie lepiej widoczne nie tylko w dzień, ale również wieczorem i po zmroku. Do drukowania stosujemy odporne na warunki środowiskowe farby, które na długo zapewnią niezmienność wydruku. Odblaskowy baner zagwarantuje, że Twoja reklama będzie skuteczna przez 24 godziny na dobę.

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy profesjonalistami i dlatego priorytetem jest dla nas jakość wykonywanych materiałów oraz Twoja najwyższa satysfakcja. Zlecając nam wykonanie reklamy, zyskujesz pewność:

- wykonania na najlepszych trwałych i odpornych na warunki środowiskowe materiałach, - najwyższej jakości wydruku z zastosowaniem farb drukarskich zachowujących niezmienność nawet w warunkach zewnętrznych, - skutecznej, widocznej nawet z dużych odległości reklamy Twojej firmy lub sklepu, - starannego wykończenia banera i przygotowania go do umieszczenia w wyznaczonym miejscu, - możliwie najkrótszych terminów realizacji zlecenia,

Jeśli Twoja firma ulokowana jest na terenie miasta Warszawa, możesz zamówić u nas również montaż banera, który wykonamy dla Ciebie w wyznaczonym miejscu. Jeśli znajdujesz się poza stolicą – zadzwoń a zaproponujemy formę przekazania zlecenia. Dysponujemy sprzętem oraz wykwalifikowanymi pracownikami, dzięki czemu zamontujemy Twój baner nawet na dużej wysokości.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

iNadrukuj.pl Sp. z o.o.Handlowiec: tel. 573 178 380 ,
email: handlowiec@xercom-druk.pl


ul. Marii Bohuszewiczówny 13,  03-665 Warszawa (wjazd od ul. Kondratowicza)Grzegorz: tel. 502 602 588,
email: grzegorz@xercom-druk.pl
NIP: 5242838100
Regon: 368106851Grafik: email: grafik@xercom-druk.pl