Kilka Informacji

Targi wystawiennicze, imprezy handlowe, eventy

Tego typu okazje wymagają odpowiedniego zaprezentowania swoich produktów lub usług. Bardzo często wymaga to przygotowania odpowiedniego stanowiska, które stylem graficznym będzie nawiązywać do profilu firmy.
Tworzymy profesjonalne systemy wystawiennicze.
Jesteśmy firmą z doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu systemów wystawienniczych.
Wykonujemy indywidualne projekty uwzględniające specyfikę imprezy oraz charakter firmy sprawiając, że projekt jednoznacznie kojarzy się z Twoim przedsiębiorstwem, salonem czy warsztatem. Tworzymy trwałe, estetyczne i przyciągające uwagę systemy wystawiennicze, korzystając z materiałów i elementów konstrukcyjnych dostarczanych przez sprawdzonych dostawców.
Oferujemy rozmaitość rozwiązań.
Zależnie od potrzeb konkretnej imprezy, jej wielkości oraz wymagań organizatorów przygotujemy dla Ciebie każdy rodzaj stanowiska wystawowego.
Oferujemy między innymi:
- roll-upy,
- ścianki wystawowe,
- potykacze,
- barierki kawiarniane,
- stoiska targowe,
- boxy wystawiennicze,
- flagi,
i wiele innych propozycji przygotowywanych na indywidualne zamówienie oraz uwzględniających konkretne potrzeby czy specyfikę miejsca wystawowego. Szczególnie te ostatnie przygotujemy dla Ciebie w wielu wybranych formatach i wzorach. Wszystkie formy reklamy wykonujemy we współpracy z renomowanymi i sprawdzonymi producentami. Jeśli posiadasz mała firmę lub jesteś przedstawicielem dużego przedsiębiorstwa na terenie miasta Warszawa lub dowolnego miejsca w kraju i przygotowujesz się do promocji na najbliższej imprezie targowej – zwróć się do nas, przedstaw swoje oczekiwania, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie. Wykonamy dla Ciebie estetyczne stanowisko wystawiennicze, dzięki któremu zyskasz nowych klientów.

Zadzwoń do nas!

iNadrukuj.pl Sp. z o.o.Handlowiec: tel. 573 178 380 ,
email: handlowiec@xercom-druk.pl


ul. Marii Bohuszewiczówny 13,  03-665 Warszawa (wjazd od ul. Kondratowicza)Grzegorz: tel. 502 602 588,
email: grzegorz@xercom-druk.pl
NIP: 5242838100
Regon: 368106851Grafik: email: grafik@xercom-druk.pl