Kilka Informacji

Szkło staje się coraz popularniejsze w aranżacji wnętrz, a typowym nowoczesnym trendem jest zastępowanie tradycyjnej ceramiki ściennej panelami szklanymi z kolorowym nadrukiem. Jeśli chcesz wykorzystać tę metodę do dekoracji swojego domu lub firmy, przygotujemy dla Ciebie wydruki na szkle. Trwałe i designerskie dekoracje Panele szklane, które stają się coraz popularniejsze w nowoczesnych aranżacjach mają znacznie więcej zalet niż tradycyjna glazura ścienna i fototapety.

Wykonywane przez nas dekoracje to nie tylko wyjątkowa estetyka, ale też niestandardowość i duże bogactwo wzorów. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej maszyny drukarskiej, zamiast naklejać na szklanej płycie podatną na uszkodzenia naklejkę, otrzymasz trwały druk na szkle o doskonale odzwierciedlonych kolorach, które w niepowtarzalny sposób zmienią Twoje wnętrza.

 

Na jakie zalety możesz liczyć?

 

Realizowane przez naszą firmę drukowanie na szkle zapewnia Ci wiele korzyści począwszy od funkcjonalności i walorów praktycznych, a skończywszy na estetyce.

 

Do zalet z pewnością możesz zaliczyć:

 

- trwały nadruk opierający się wilgoci, promieniom UV, zmiennym temperaturom,
- piękne kolory i szeroki wybór wzornictwa pozwalający na ożywienie wnętrza i dopasowanie motywu do jego stylu,
- możliwość wykorzystywania paneli szklanych w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach, także w firmach,
- łatwość utrzymania w czystości,

 

Na życzenie wykonujemy nadruki na szkle o różnych wymiarach i grubości, a także wycinamy otwory do montażu we wskazanych miejscach. Nasza firma ulokowana jest na terenie miasta Warszawa, ale dokonujemy pomiarów i montujemy szklane panele także w innych miastach Polski.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

 

iNadrukuj.pl Sp. z o.o.Handlowiec: tel. 573 178 380 ,
email: handlowiec@xercom-druk.pl


ul. Marii Bohuszewiczówny 13,  03-665 Warszawa (wjazd od ul. Kondratowicza)Grzegorz: tel. 502 602 588,
email: grzegorz@xercom-druk.pl
NIP: 5242838100
Regon: 368106851Grafik: email: grafik@xercom-druk.pl